Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

2016

Datum Výstava Třída Výsledek Rozhodčí
16.1. New Year Show Nitra otevřená CAC, CACIB, BOB T.Gargušová (SK)
17.1. Winter Show Nitra otevřená CAC, CACIB T. Havelka (SK)
5.11. Duodanube Bratislava šampionů CAC,CACIB,BOB A.Rogowska (PL)
6.11. Duodanube Bratislava šampionů CAC,res.CACIB D.Poltri (IT)

 

2015

Datum

Výstava

Třída

Výsledek

Rozhodčí

10.1.2015

MVP Nitra

otevřená

Výborná 1, CAC, CACIB, BOS

Jakkel Tamas (HU)

11.10.2015

MVP Č.Budějovice

 šampionů

 Výborná 1, CAC, res. CACIB

 T.Havelka (SK)

 

2014

Datum Výstava Třída
Výsledek
Rozhodčí

7.6.2014

Klubová výstava KCHMPP

otevřená

Výborná 1, CAC

Harsányi

21.9.2014

MVP Č.Budějovice

šampionů

Výborná 1, CAC, CACIB

Miroslav Václavík

28.9.2014

MVP Brno

šampionů

Výborná 1, CAC, Národní vítěz

Petr Řehánek

25.10.2014

Euro dog show Brno

otevřená

Výborná 1, CAC, CACIB, BOS, European winner

Tibor Havelka (SK)

1.11.2014

MVP Praha

šampionů

Výborná 2, r.CAC,r.CACIB

Gabriela Ridarčíková (SK)

2.11.2014

MVP Praha

šampionů

Výborná 1, CAC, CACIB, BOB – Vítěz Prahy

Juhász Istvánné (HU)

7.12.2014

Doppel CACIB Wels

otevřená

Výborná 1, CACA, CACIB, BOB

Claudio de Giuliani (IT)

 

2013

Datum

Výstava

Třída

Výsledek

Rozhodčí

2.2.2013

MVP Brno

mezitřída

Výborná 1, CAC, r.CACIB

Szutkiewicz Andrzej (PL)

5.5.2013

MVP Praha

mezitřída

Výborná 1, CAC,CACIB,BOB – Vítěz Prahy

Miroslav Václavík

18.5.2013

World dog show Budapest

mezitřída

Výborná 3

Alexej Belkin (RU)

26.5.2013

MVP Litoměřice

mezitřída

Výborná 1, CAC, CACIB

Leoš Jančík

22.6.2013

Klubová výstava KCHMPP

mezitřída

Výborná 1

Korpetta Joanna (PL)

6.10.2013

MVP Č.Budějovice

mezitřída

Výborná 1, CAC

Gabriela Ridarčíková (SK)

2.11.2013

MVP Praha

mezitřída

Výborná 1, CAC, r.CACIB

Andras Polgar

 

2012

Datum

Výstava

Třída

Výsledek

Rozhodčí

1.4.2012

MVP Č.Budějovice

štěňat

Velmi nadějný 1

Petr Řehánek

21.4.2012

Hlubocká klubová výstava psů KPP (při krajské výstavě)

dorost

Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost

Phyilis Poduschka – Aigner (AT)

1.7.2012

NVP Klatovy

dorost

Velmi nadějný 1

Petr Řehánek

30.9.2012

NVP Brno

mladých

Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB – Národní vítěz

Miroslav Václavík

14.10.2012

MVP Č.Budějovice

mladých

Výborná 1, CAJC, BOJ

Miroslav Václavík

3.11.2012

MVP Praha

mladých

Výborná 1, CAJC, BOJ

Tibor Havelka (SK)

4.11.2012

MVP Praha

mladých

Výborná 1, CAJC, BOJ

Vladimír Adlt

 

TOPlist